Elegantný, oceľový, magnetický set Magic

Elegantný, oceľový, magnetický set Magic

SKLADOM NOVINKA

Elegantný, dvojfarebný, magnetický, oceľový set náhrdelníka a náramku

  • Cena: 37,99 €
  • Pred zľavou: 39,99 €
  • Zľava: 5%

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Elegantný, dvojfarebný, magnetický, oceľový set náhrdelníka a náramku z chirurgickej ocele (Stainless Steel 316). Kombinácia lesklého (zlatá farba) a matného (strieborná farba) povrchu. Z vnútornej strany na náramku aj náhrdelníku sú rozmiestnené magnety a čierne guličky z hematitu. Elegantný, dámsky set. Zaujímavý dizajn, krásne vypracovanie.

Rozmery:

  • náhrdelník: 46,5 cm
  • dĺžka náramku: 18,5 cm
  • šírka náramku a náhrdelníka: 0,6 cm

Magnetické šperky majú priaznivé účinky na ľudský organizmus. Zvyšujú hladinu okysličenia krvi, podporujú bunkovú regeneráciu, vyrovnávajú krvný tlak (prispievajú k stabilizácii krvného tlaku) a podporujú látkovú výmenu. Magnetické šperky majú tiež analgetické účinky, sú vhodné k tlmeniu bolestí kĺbov a svalov, zmierňujú opuchy a urýchľujú hojenie. Pôsobia protizápalovo, pomáhajú znižovať únavu.

Hematit má regeneračné a liečivé účinky (odstraňuje stavy slabosti a podporuje tvorbu krvi a buniek, znižuje negativitu, pôsobí ukľudňujúco, zlepšuje pamäť, pomáha pri nervových poruchách a nespavosti, atď.)

Magnetické šperky vôbec NEPOUŽÍVAJTE v prípade, ak nosíte kardiostimulátor, či akýkoľvek elektronický implantát alebo zariadenie! Ľudia so zavedeným kardiostimulátorom alebo defibrilárotom NESMÚ nosiť magnetické šperky vôbec (magnet by mohol narušiť fungovanie kardiostimulárora). Neodporúča sa tiež tehotným ženám, napriek tomu, že nebol preukázaný škodlivý účinok na plod.

Nový komentár

* (Povinné)

Košík

Prihlásenie

 

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a informácie, týkajúce sa ochrany súkromia a ochrany osobných údajov nájdete tu:https://www.sperksnov.sk/obchodne-podmienky/zasady-spracovania-a-ochrana-osobnych-udajov