Elegantný, magnetický náhrdelník Magic (I)

Elegantný, magnetický náhrdelník Magic (I)

SKLADOM NOVINKA

Elegantný, dvojfarebný, magnetický náhrdelník

  • Cena: 33,29 €
  • Pred zľavou: 36,99 €
  • Zľava: 10%

Dostupnosť: Skladom

Elegantný, dvojfarebný, magnetický, oceľový náhrdelník z chirurgickej ocele (Stainless Steel 316) s lesklým povrchom. Z vnútornej strany na náhrdelníku sú rozmiestnené magnety. Elegantný, dámsky náhrdelník. Zaujímavý dizajn, krásne vypracovanie.

Rozmery:

  • náhrdelník: 46,5 cm
  • šírka náhrdelníka: 0,6 cm

Magnetické šperky majú priaznivé účinky na ľudský organizmus. Zvyšujú hladinu okysličenia krvi, podporujú bunkovú regeneráciu, vyrovnávajú krvný tlak (prispievajú k stabilizácii krvného tlaku) a podporujú látkovú výmenu. Magnetické šperky majú tiež analgetické účinky, sú vhodné k tlmeniu bolestí kĺbov a svalov, zmierňujú opuchy a urýchľujú hojenie. Pôsobia protizápalovo, pomáhajú znižovať únavu.

Magnetické šperky vôbec NEPOUŽÍVAJTE v prípade, ak nosíte kardiostimulátor, či akýkoľvek elektronický implantát alebo zariadenie! Ľudia so zavedeným kardiostimulátorom alebo defibrilárotom NESMÚ nosiť magnetické šperky vôbec (magnet by mohol narušiť fungovanie kardiostimulárora). Neodporúča sa tiež tehotným ženám, napriek tomu, že nebol preukázaný škodlivý účinok na plod.

Nový komentár

* (Povinné)

Košík

Prihlásenie

 

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a informácie, týkajúce sa ochrany súkromia a ochrany osobných údajov nájdete tu:https://www.sperksnov.sk/obchodne-podmienky/zasady-spracovania-a-ochrana-osobnych-udajov