Oceľový, magnetický náramok Nice

Oceľový, magnetický náramok Nice

SKLADOM NOVINKA

Oceľový, magnetický náramok (dvojfarebný)

  • Cena: 12,89 €
  • Pred zľavou: 14,99 €
  • Zľava: 14%

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Oceľový, magnetický (z vnútornej strany rozmiestnené magnety) náramok z chirurgickej ocele (Stainless Steel 316). Elegantný, dvojfarebný, dámsky náramok. Kombinácia lesklého (strieborná farba) a matného (zlatá farba) povrchu. Jemné, dokonalé vypracovanie.

Rozmery:

  • šírka náramku: 0,65 cm (6,5 mm)
  • dĺžka (obvod) náramku: 19 cm

Magnetické náramky majú priaznivé účinky na ľudský organizmus. Zvyšujú hladinu okysličenia krvi, podporujú bunkovú regeneráciu, vyrovnávajú krvný tlak (prispievajú k stabilizácii krvného tlaku) a podporujú látkovú výmenu. Magnetické náramky majú tiež analgetické účinky, sú vhodné k tlmeniu bolestí kĺbov a svalov, zmierňujú opuchy a urýchľujú hojenie. Pôsobia protizápalovo, pomáhajú znižovať únavu.

Magnetické šperky vôbec NEPOUŽÍVAJTE v prípade, ak nosíte kardiostimulátor, či akýkoľvek elektronický implantát alebo zariadenie! Ľudia so zavedeným kardiostimulátorom alebo defibrilárotom NESMÚ nosiť magnetické šperky vôbec (magnet by mohol narušiť fungovanie kardiostimulárora). Neodporúča sa tiež tehotným ženám, napriek tomu, že nebol preukázaný škodlivý účinok na plod.

Nový komentár

* (Povinné)

Košík

Prihlásenie

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info