Elegantný, oceľový set Finery (dvojfarebný)

Elegantný, oceľový set Finery (dvojfarebný)

SKLADOM

Elegantný, dvojfarebný, oceľový set náhrdelníka a náramku

  • Cena: 25,10 €
  • Pred zľavou: 26,99 €
  • Zľava: 7%

Dostupnosť: Skladom

Elegantný, dvojfarebný, oceľový set náhrdelníka a náramku z chirurgickej ocele (Stainless Steel 316), s lesklým povrchom. Z vnútornej strany na náramku aj náhrdelníku sú rozmiestnené čierne guličky z hematitu.

Rozmery:

  • náhrdelník: 51 cm
  • dĺžka náramku: 21 cm
  • šírka náramku a náhrdelníka: 0,7 - 0,8 cm

Hematit regeneračné a liečivé účinky (odstraňuje stavy slabosti a podporuje tvorbu krvi a buniek, znižuje negativitu, pôsobí ukľudňujúco, zlepšuje pamäť, pomáha pri nervových poruchách a nespavosti, atď.)

Magnetické náramky majú priaznivé účinky na ľudský organizmus. Zvyšujú hladinu okysličenia krvi, podporujú bunkovú regeneráciu, vyrovnávajú krvný tlak (prispievajú k stabilizácii krvného tlaku) a podporujú látkovú výmenu. Magnetické náramky majú tiež analgetické účinky, sú vhodné k tlmeniu bolestí kĺbov a svalov, zmierňujú opuchy a urýchľujú hojenie. Pôsobia protizápalovo, pomáhajú znižovať únavu.

Magnetické šperky vôbec NEPOUŽÍVAJTE v prípade, ak nosíte kardiostimulátor, či akýkoľvek elektronický implantát alebo zariadenie! Ľudia so zavedeným kardiostimulátorom alebo defibrilárotom NESMÚ nosiť magnetické šperky vôbec (magnet by mohol narušiť fungovanie kardiostimulárora). Neodporúča sa tiež tehotným ženám, napriek tomu, že nebol preukázaný škodlivý účinok na plod.

Nový komentár

* (Povinné)

Košík

Prihlásenie

 

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a informácie, týkajúce sa ochrany súkromia a ochrany osobných údajov nájdete tu:https://www.sperksnov.sk/obchodne-podmienky/zasady-spracovania-a-ochrana-osobnych-udajov